Zapraszamy do kontaktu

22 713 83 66 785 11 22 33

Stomatologia kompleksowe leczenie

Medycyna estetyczna Mezoterapia, Botox, Kwas hialuronowy, peelingi

Kompleksowa diagnostyka cyfrowa RTG i fotograficznaZnieczulenie komputerowe

ZNIECZULAMY bezboleśnie!

Twoje dobre samopoczucie podczas wizyty jest dla nas bardzo ważne!

Dlatego proponujemy Ci bezbolesne znieczulenieza pomocą najnowocześniejszego znieczulenia komputerowego CALAJECT.

System CALAJECT podaje znieczuleniebardzo delikatnie, a jednocześnie niezwykle skutecznie i bez bólu. To pomaga zminimalizować lęk i stresw trakcie leczenia stomatologicznego.


KOMPUTEROWE znieczulenie - jak to działa?
Sekretem działania systemu znieczulania CALAJECT są inteligentne rozwiązania pozwalające na delikatne wprowadzanie roztworu znieczulającego, odpowiednie do oporu tkanek i rodzaju znieczulenia. Tradycyjne znieczulenie przy użyciustrzykawki jest zwykle bolesne, szczególnie, gdy podawane jest zbyt szybko – środek znieczulający gromadzi sie wówczas w tkankach powodując bolesne uczucie rozpierania.

Działanie znieczulenia komputerowego rozpoczyna się już od początku podawania − pozwala uniknąć bólu i nieprzyjemnego rozpierania tkanek.

• Przyjazny wygląd urządzenia wzbudza zaufanie i minimalizuje lęk przed podawaniem znieczulenia,szczególnie u dzieci.
• Znieczulanie CALAJECT pozwala uniknąć nieprzyjemnego uczucia odrętwienia twarzy, szczególnieprzy znieczuleniu jednego zęba.
• Znieczulenie działa bardzo szybko skracając czas oczekiwania.
• Stałe monitorowanie parametrów podawania zapewnia maksymalne bezpieczeństwo.


Najczęściej zadawane pytania dotyczące systemu znieczuleń komputerowych CALAJECT
Co sprawia, że znieczulenie CALAJECT jest bezbolesne?
CALAJECT rozpoczyna znieczulanie już w momencie wkłucia igły - na jej końcu znajduje się kropla środka znieczulającego. Prędkość przepływu środka znieczulającego jest dobrana optymalnie do każdego typu znieczulenia - CALAJECT najpierw wstrzykuje powoli a potem stopniowo przyspiesza. Zabezpiecza to przed bólem i rozpieraniem tkanek, występujących zazwyczaj przy nadmiernej prędkości wstrzykiwania, której skutkiem jest obrzęk tkanek. Nawet znieczulenia podniebienne mogą być wykonywane bez dyskomfortu i bólu. Duże znaczenie ma również aspekt psychologiczny – CALAJECT nie wygląda jak typowa strzykawka, co dodatkowo uspokaja pacjenta, nie powodując dodatkowego stresu szczególnie u dzieci.