Zapraszamy do kontaktu

22 713 83 66 785 11 22 33

Stomatologia kompleksowe leczenie

Medycyna estetyczna Mezoterapia, Botox, Kwas hialuronowy, peelingi

Kompleksowa diagnostyka cyfrowa RTG i fotograficznaToksyna botulinowa

Botulina stosowana jest w celu korekcji wad urody i leczeniu nadpotliwości. Bardzo małe dawki tej substancji są wstrzykiwane są do mięśni, które kontrolują wyraz twarzy. Substancja i powoduje wygładzenie zmarszczek: poprzecznych czoła, między brwiami „lwia zmarszczka” „zmarszczka marsowa”, wokół oczu „kurze łapki”.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Botulina powoduje wygładzenie:
Zmarszczki powieki dolnej.
Zmarszczki wokół ust.
Zmarszczki na brodzie „broda czarownicy”.
Zmarszczki szyi i dekoltu.

Botulinę stosuje się:
W celu podniesienia kącików ust.
Uniesienia opadającej powieki górnej i brwi „otwarcie oka” „refresh look”.
Przy uśmiechu dziąsłowym „gum smile”.
Poprawy linii żuchwy „Nefretete lift”.
Bruksizm.
Nadpotliwość.

BRUKSIZM
Bruksizm to termin medyczny określający stan, w którym zaciskasz zęby lub/ i zgrzytasz nimi. Aktywność nocna stanowi większy problem, gdyż odbywa się bez kontroli świadomości. Siły wyzwalane na powierzchniach żujących u pacjentów z bruksizmem mogą być nawet dziesięć razy większe od tych działających podczas normalnych procesów gryzienia i żucia.

NADPOTLIWOŚĆ
Bardzo skuteczną metodą walki z nadmierna potliwością może być zastosowanie toksyny botulinowej. Śródskórne jej wstrzyknięcie hamuje uwalnianie acetylocholiny na współczulnych zakończeniach nerwowych, które unerwiają gruczoły potowe. W efekcie dochodzi do zmniejszenia wydzielania potu. Terapia jest małoinwazyjna, ale należy ją powtarzać.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE
Podawanie osocza bogatopłytkowego w zmarszczki uruchamia proces stymulowania komórek macierzystych do namnażania się oraz pobudza do wytwarzania nowego kolagenu, co prowadzi do regeneracji i odnowy skóry, jej nawilżenia oraz odmłodzenia.

DODATKOWE INFORMACJE
Efektem zabiegu jest rewitalizacja skóry jej wygładzenie, ujednolicenie kolorytu, poprawa elastyczności, napięcia i gęstości, wygładzenie zmarszczek i fałd oraz przyspieszenie procesów gojenia po zabiegach medycyny estetycznej. Pierwsze efekty zabiegu widoczne są po dwóch tygodniach. Przebudowa tkanek zaczyna się już po 48 godzinach od podania preparatu.

WSKAZANIA
Wymagająca rewitalizacji skóry twarzy, dekoltu, szyi, dłoni (skóra zmęczona, bez napięcia, o niejednolitym kolorze, skóra wysuszona, wiotka, pozbawiona blasku).
Z oznakami starzenia skóry ( fałdy, zmarszczki, zapadnięta skóra, przy zmniejszonej gęstości skóry).
Po zabiegach medycyny estetycznej.
Łysienie typu męskiego.
Wypełnienie blizn po trądzikowych.