Zapraszamy do kontaktu

22 713 83 66 785 11 22 33

Stomatologia kompleksowe leczenie

Medycyna estetyczna Mezoterapia, Botox, Kwas hialuronowy, peelingi

Kompleksowa diagnostyka cyfrowa RTG i fotograficznaStomatologia dziecięca

W Klinice Denta-Line szczególnie troszczymy się o najmłodszych Pacjentów. Proponujemy miłą i profesjonalną opiekę dostosowaną do potrzeb i wieku dziecka, mając świadomość, że profilaktyka chorób zębów procentuje na całe życie. Zależy nam, żeby systematyczne wizyty u dentysty stały się pozytywnym przeżyciem zachęcającym dziecko do dbania o zdrowie zębów w przyszłości. Dzięki odpowiedniemu podejściu całego personelu do dzieci, nasi mali Pacjenci nie boją się wizyty u dentysty.

Zanim rozpoczniemy leczenie pozwalamy im zapoznać się z gabinetem i lekarzem w trakcie wizyty adaptacyjnej. Pragniemy aby dziecko czuło się w naszym gabinecie dobrze, bezpiecznie i komfortowo. Nie chcemy aby wizyta kojarzyła się z bólem i strachem. Staramy się aby każda kolejna wizyta była także miło spędzonym czasem.

Maluchy znajdą u nas także kącik z zabawkami, który pozwala odwrócić uwagę od czekającej ich wizyty.

Specjalnie dla najmłodszych pacjentów przygotowaliśmy bajki na DVD, które można oglądać podczas leczenia.

Na zakończenie każdej wizyty dzielni Pacjenci dostają nagrodę, co pomaga zachować pozytywne wspomnienia i dodatkowo motywuje do kolejnego spotkania ze stomatologiem.

Oferujemy pełen zakres leczenia dzieci: profilaktykę i leczenie próchnicy, choroby jamy ustnej, korekty wad zgryzu oraz naukę higieny jamy ustnej.

Dzieciom, które nie lubią tradycyjnego znieczulenia, proponujemy bezbolesną metodę znieczulenia komputerowego, gdzie anestetyk podawany jest pod kontrolą mikroprocesora mierzącego ciśnienie parcjalne w tkankach. Eliminuje to wszelkiego rodzaju nieprzyjemne doznania związane z podawaniem znieczulenia.

Dla małych pacjentów, którzy czują się niepewnie, istnieje możliwość zastosowania sedacji wziewnej podtlenkiem azotu (gazem rozweselającym), który łagodzi niepokój jednocześnie umożliwiając wykonanie potrzebnych zabiegów.

Dodatkową zachętą dla dziecka jest możliwość wybrania koloru wypełnienia. Barwne wypełnienia to całkowicie bezpieczny, nowoczesny materiał, stworzony z myślą o małych Pacjentach. Możliwość aktywnego uczestniczenia w leczeniu i wpływ na jego efekt, jest dodatkową motywacją i powodem do dumy dla młodego człowieka.