Zapraszamy do kontaktu

22 713 83 66 785 11 22 33

Stomatologia kompleksowe leczenie

Medycyna estetyczna Mezoterapia, Botox, Kwas hialuronowy, peelingi

Kompleksowa diagnostyka cyfrowa RTG i fotograficznaKwas hialuronowy

Wskazania do stosowania kwasu w medycynie estetycznej można podzielić na trzy grupy: wypełnienie zmarszczek i fałdów, przywrócenie objętości tkanek, rewitalizacja skóry. Wstrzykiwanie preparatów na bazie kwasu hialuronowego likwiduje zmarszczki czoła znajdujące się pomiędzy brwiami, wokół oczu, wokół nosa, ust oraz przy uszach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Kwas hialuronowy świetnie sprawdza się w roli wypełniacza i służy do powiększenia objętości ust, modelowania twarzy, nosa, unoszenia brwi, wypełnienia ubytków tkanki tłuszczowej w obrębie skroni czy policzków. Można również korygować pewne niedoskonałości twarzy, niwelować asymetrię, unosić brwi, poprawiać płatki uszu oraz grzbiet nosa. Preparaty kwasu hialuronowego znalazły również zastosowanie w wypełnianiu blizn pourazowych i ubytków ciała. Dzięki tej substancji zabiegi medycyny estetycznej stały się bardziej bezpieczne, ponieważ są mało inwazyjne i nie skutkują żadnymi poważnymi możliwościami powikłań.

SOFT LIFTING HYDRO MAX
Soft lifting Hydro Max to idealny zabieg w przypadku, kiedy skóra staje się wiotka i szorstka, traci swoje napięcie i blask. To nowa, skuteczna metoda odbudowy i rewitalizacji skóry. StylAge Hydro Max zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię połączona z delikatnym liftingiem dzięki połączeniu usieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu, który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku.

WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK
Zaburzeniu ulegają prawidłowe proporcje pomiędzy częściami twarzy. Aby temu zapobiec wypełnia się zmarszczki usuwając oznaki starzenia. W tym celu pod zmarszczkę podawany jest „filler” (preparat kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości), który unosi ja ku górze, do poziomu otaczającej skóry niwelując wszelkiego rodzaju „nierówności” powstałe z wiekiem. Dzięki temu możemy skutecznie nadać utraconą objętość poszczególnym obszarom, wymodelować usta, poprawić kontur twarzy ale również uaktywnić naturalne procesy regeneracyjne skóry poprawiające jej napięcie, elastyczność i nawilżenie.

WYPEŁNIANIE UST
W procesie starzenia się kontur ust staje się mniej wyrazisty, wargi stają się cieńsze i pozbawione objętości, jaśniejsze z cienkimi pionowymi liniami. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego możemy skorygować ich kształt, przywrócić objętość, nadać subtelną wyrazistość i jędrność.

KOREKTA NOSA
Doskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego do korekty kształtu nosa. Lekarze specjalizujący się w tego typu zabiegach przyznają, iż dzięki gęstym odmianom preparatów do wypełniania zmarszczek można tymczasowo poprawić wygląd nosa. Długoletnia praktyka amerykańskich lekarzy pokazuje, że u niektórych pacjentek można dokonać korekty wyglądu nosa nawet raz na 3 lata.

NICI HIALURONOWE
Koncepcja zastosowania kwasu hialuronowego w postaci nici oparta została na idei implantacji złotych nici. Jednak kwas hialuronowy będący składnikiem skóry, gwarantuje pełne bezpieczeństwo zabiegu. Ponadto stymulując wytwarzanie kolagenu, istotną kwestią jest wektor podania nici hialuronowych, powoduje powstanie w skórze sieci kolagenowej będącej rusztowaniem dla obwisającej skóry. Zabieg przeznaczony jest dla pacjentów ceniących naturalność, bez efektu sztuczność i nadmiaru, czyli „french touch”.

LIFTING WOLUMETRYCZNY
Wraz z wiekiem środkowa część twarzy traci swoją objętość, pojawiają się obwisłe policzki, siła traci swoja objętość a młodzieńczy kontu żuchwy zanika i daje o sobie znać siła ciążenia. Lifting wolumetryczny to zabieg mający na celu uzupełnienie utraconej z wiekiem objętości twarzy, odtworzenie młodzieńczej krzywizny policzków, ich uniesienie, przywrócenie zarysu żuchwy i podbródka.

PEELINGI MEDYCZNE
Dzięki peelingom skóra jest odświeżona, rozjaśniona, wygładzona i dotleniona. Następuje redukcja drobnych zmarszczek, poprawa się napięcie i sprężystość skóry. Następuje odnowa komórek naskórka, wzmożenie syntezy kolagenu i elastyny, regulacja wydzielania sebum. Peelingi działają przeciwbakteryjne i przeciwzapalne.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Ilość zabiegów oraz odstępy między peelingami uzależnione są od rodzaju i stężenia kwasu, oraz substancji pomocniczych stosowanych w trakcie jak i po zabiegu, stanu skóry i oczekiwanego rezultatu. Mogą być również stosowane jako pojedyncze zabiegi w celu odświeżenia, oczyszczenia skóry i nadania jej zdrowego wyglądu.

ENERPEEL Hands
Roztwór stanowiący mieszaninę trzech kwasów:20% kwasu trójchlorooctowego, 10% kwasu mlekowego, 0,5% kwasu kojowego.
Doskonale sprawdza się w przypadku:
Fotostarzenia dłoni o lekkim i umiarkowanym nasileniu.
Zmian pigmentacyjnych.
Przebarwień posłonecznych.
Plam starczych.

RETIX C
Intensywna kuracja anti-aging oparta jest na kompleksie Acticell 40%, który zawiera najbardziej skuteczne składniki odmładzające w odpowiednich stężeniach i skutecznych formułach. Jej celem jest kompleksowa poprawa wyglądu skóry: odbudowa włókien kolagenowych, poprawa napięcia skóry, wygładzanie, rozjaśnienie przebarwień, intensywne nawilżenie. Działanie Retix. C:
Odbudowuje włókna kolagenu, elastyny i stymuluje odnowę komórek skóry,
Wygładza, rozjaśnia plamy pigmentacyjne i redukuje niedoskonałości skóry,
Zagęszcza i poprawia napięcie skóry,
Zwiększa poziom nawilżenia skóry dzięki ograniczeniu utraty wody z naskórka,
Chroni przed fotouszkodzeniami i zwiększa naturalną barierę ochronną skóry, dzięki temu możliwe jest przywrócenie jej prawidłowego poziomu witaminy A.

KWAS PIROGRONOWY
ENERPEEL PA peeling kwasem pirogronowym 50%, Kwas pirogronowy to alfa-ketokwas obecny w naturze (jabłka, sfermentowane owoce, ocet) posiadający właściwości:
Sebostatyczne – silne działanie regulujące sebum i zmniejszające tłustość skóry łojotokowej i trądzikowej,
Dermoplastyczne – stymulacja syntezy kolagenu na poziomie skóry właściwej,
Antybakteryjne – znaczące obniżenie miejscowego pH, co działa bakteriostatycznie,
Złuszczające – mniejsze przyleganie komórek naskórka, co powoduje utratę łączności i w następstwie następuje ścieczenie warstwy rogowej,
Komedolityczne (przeciwzaskórnikowe),
Działa rozjaśniająco.

PQ AGE - PEELING LIFTINGUJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY