Zapraszamy do kontaktu

22 713 83 66 785 11 22 33

Stomatologia kompleksowe leczenie

Medycyna estetyczna Mezoterapia, Botox, Kwas hialuronowy, peelingi

Kompleksowa diagnostyka cyfrowa RTG i fotograficznaDermapen

DERMAPEN– mikroigłowanie dla odmłodzenia i redukcji niedoskonałości

Starzenie się skóry, widoczne zmarszczki, pogorszenie stanu cery, blizny, nierówny koloryt, łysienie, to najpopularniejsze dolegliwości, z jakimi zmagają się ludzie w różnym wieku. Medycyna estetyczna pomaga pozbyć się niechcianych śladów na skórze oraz prowadzi profilaktykę utrzymania zdrowego, pięknego wygląda. We współpracy z firmą REVISAGE, wprowadziliśmy zabiegi mikroigłowania urządzeniem medycznym DERMAPEN. W Denta-line korzystamy z nowoczesnych preparatów medycznych i innowacyjnych technologii, by leczyć naszych pacjentów i dawać im radość.

Mechanizm działania:
• stymulacja produkcji kolagenu i elastyny;
• stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego;
• poprawa gęstości i elastyczności skóry.

Zalety stosowania DERMAPEN®:
• krótki czas zabiegu;
• automatyczna kontrola głębokości iniekcji
• mniejszy ból i większy komfort zabiegu dla pacjenta
• krótszy czas rekonwalescencji
• sterylność zabiegu (wymienne igły)

Czy zabieg jest bolesny?
Funkcja automatycznego nakłuwania skóry zastosowana w DERMAPEN® zwiększa efektywność zabiegów poprzez podniesienie stopnia przenikania substancji czynnych w skórę, jednocześnie redukując do minimum ból i dyskomfort pacjentów. Możesz odczuwać bolesność w obszarze podanym zabiegowi. Częstotliwość oraz nasilenie odczuwalnego dyskomfortu będzie się sukcesywnie zmniejszać z każdym dniem. Bezpośrednio po zabiegu odczuwane są lekkie swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Przez najbliższe kilka dni widoczne może być zaczerwienienie i obrzęk na obszarze poddanym zabiegowi. Skóra będzie lekko bolesna i tkliwa. Stan ten jest normalną reakcją organizmu na zabieg, nie wymaga specjalnej troski i ustępuje samoistnie.

Mogą wystąpić także krwiaki, jak po każdym nakłuciu skóry.

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt
Efekty widoczne są zazwyczaj po drugim lub trzecim zabiegu w cyklu, choć u niektórych osób widać je już po pierwszym zabiegu. Pełen efekt stabilizuje się w ciągu miesiąca po ostatnim zabiegu w cyklu. Reakcja organizmu na zabieg jest zróżnicowana i indywidualna.

Schemat terapii
Zabieg będzie trwał od 30 do 60 minut. Podczas zabiegu wykonywane są specjalne mikronakłucia, które stymulują skórę do regeneracji. Zabieg jest wykonywany jednorazowej głowicy wyposażonej w 12 sterylnych tytanowych, cienkich jak włos mikroigieł. Jednocześnie podczas zabiegu wprowadzane są preparaty o właściwościach nawilżających, odżywczych, napinających.

Zabieg z zastosowaniem urządzenia DERMAPEN® znacząco skraca czas leczenia i powrotu pacjenta do codziennych czynności. Precyzyjnie dobrana głębokość iniekcji (w zakresie od 0,5 mm do 2,5 mm) pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku dermarollerów i mezoterapii wykonywanej przy użyciu strzykawki i igły, tzw. Techniką nappage.

Zalecenia pozabiegowe
Po zabiegu można wrócić do codziennych czynności.

Całkowicie unikaj słońca i solarium przez 6 tyg. po zabiegu.

Przeciwwskazania oraz skutki uboczne
Choroby nowotworowe;
Ciąża i okres karmienia piersią;
Aktywna opryszczka;
Aktywny trądzik.

Wskazania
Drobne płytkie marszczki;
Blizny potrądzikowe, pooperacyjne, pooparzeniowe;
Skóra zwiotczała;
Odmładzanie
Wspomaganie terapii wypadania włosów